• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Районний семінар для вчителів основ здоров’я за темою „Формування соціально компетентної особистості на уроках основ здоров’я”

Районний семінар для вчителів основ здоров’я за темою „Формування соціально компетентної особистості на уроках основ здоров’я”

2015-04-10

10 квітня 2015 року на базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №126 Харківської міської ради Харківської області був проведений районний семінар для вчителів основ здоров’я за темою „Формування соціально компетентної особистості на уроках основ здоров’я”.

На семінар була запрошена Міславська І.Б., президент „Фонду рятування дітей та підлітків України від наркотиків”, яка виступила з лецією на тему: „Наркоманія: ознаки та шляхи подолання”.

В рамках семінару вчитель основ здоров’я ХЗОШ№126 Усова О.В. виступила з презентацією на тему „Вимоги державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти щодо викладання основ здоров’я в загальноосвітніх навчальних закладах”, а вчитель Карпова К.Ю. провела тренінг з формування практичних навичок за темою семінарського заняття.

Кiлькiсть переглядiв: 26

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.